free html site templates

O firmie

    Firma Biuro Obsługi Nieruchomości MERITUM jest prowadzona w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, jednakże współpracujemy z wieloma doświadczonymi fachowcami w branży nieruchomości. Wieloletnia współpraca wiąże firmę z firmą X-PERT, oferującą usługi w zakresie księgowości wspólnot mieszkaniowych przy wykorzystaniu profesjonalnego programu komputerowego do obsługi wspólnot - Weles. Na stałe współpracujemy z inspektorem nadzoru, autoryzowanym serwisem kotłów i palników grzewczych, konserwatorami w zakresie wodno-kanalizacyjnym, elektrycznym i ogólnobudowlanym.

    Doświadczenie firmy opiera się na wieloletnim udziale naszego administratora w pracach zarządu wspólnoty jako przewodniczącej zarządu wspólnoty mieszkaniowej na osiedlu Akacje III w Warszawie. Zarządca firmy w roku 2006 ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami. W zarządzaniu/administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi pomaga również wykształcenie: mgr prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego jak również licencja Zarządcy Nieruchomości. Prowadzone przeze naszą firmę Wspólnoty mogą w każdej chwili przedstawić Państwu referencje lub możemy też skontaktować Państwa telefonicznie z Zarządami tych Wspólnot.

Przedstawiona oferta szczegółowa jest opracowana w szerokim zakresie – uwzględniając generalne potrzeby wspólnot mieszkaniowych, z pewnością po bliższym zapoznaniu się z nieruchomością, oferta to zostanie zaadaptowana do Państwa potrzeb. Chętnie spotkamy się z Państwa przedstawicielami, aby szczegółowo obejrzeć nieruchomość.

    Oferta firmy jest skierowana do Wspólnot Mieszkaniowych z Warszawy i okolic, zarówno w przypadku zmiany firmy administrującej jak i w przypadku przejęcia budynku od dewelopera. Naszym standardem jest pomoc prawna w sytuacjach egzekwowania rękojmi budowlanej i innych aspektów realizacji umów przez kontrahentów Wspólnoty oraz windykacja zaległości. Bez dodatkowych opłat nasza firma świadczy usługę windykacji należności począwszy od systemu wezwań do zapłaty, poprzez windykację sądową, kończąc na egzekucji komorniczej ze świadczeń pieniężnych lub z nieruchomości.

Mobirise

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

© Copyright 2019 BON MERITUM - All Rights Reserved